Zet JavaScript aan om de kaart te zien

Jacomij Metalen B.V.

Bedrijventerrein Broekweg
Hoge Maat 4-6 
3961 NC WIJK BIJ DUURSTEDE
Routebeschrijving

Jacomij Electronics Recycling B.V.

Bedrijventerrein Broekweg
Molenvliet 25 
3961 MT WIJK BIJ DUURSTEDE
Routebeschrijving

Postadres

Postbus 100
3960 BC WIJK BIJ DUURSTEDE 
Email: jacomij@jacomij.com
Tel.: +31 (0)343 - 574 714

Directeur

Erik van den Heuvel
erik.vdheuvel@jacomij.com

Adjunct directeur/
Edelmetaalhandel

Patrick de Ligt
patrick.deligt@jacomij.com

Commercie

Brian Middelweerd
brian.middelweerd@jacomij.com
René Haxe
rene.haxe@jacomij.com
Bob Sax
bob.sax@jacomij.com
Lotte van der Horst
lotte.vdhorst@jacomij.com
Margot Mutsaars
margot.mutsaars@jacomij.com  

Logistiek

Algemeen
logistics@jacomij.com 
Eelco van de Graaf
eelco.vdgraaf@jacomij.com 
Robert-Jan Timmermans
robertjan.timmermans@jacomij.com
Suzan Balk
suzan.balk@jacomij.com

KAM/Weeelabex coördinator

Margot Vermeulen
margot.vermeulen@jacomij.com
Dennis Smits
dennis.smits@jacomij.com

Kennisgevingen

Martin Setz
martin.setz@jacomij.com 

Katalysatoren

Hans Verkerk
katalysator@jacomij.com

Wij investeren graag in gemotiveerde en getalenteerde mensen die toekomst zien in de recycling business.
Vacatures